ElbiseBul Blog

ElbiseBul editörlerinden trend yorumları
Sokak Modasında Günlük Elbiseler

Sokak Modasında Günlük Elbiseler

Günlük giyim genel anlamda kot pantolon, tişört kombini ile düşünülmektedir. Ancak kot pantolon ve tişört kombini her zaman her ortama uymamakta ya da doğru renk tercihleri yapılmamaktadır. Aynı zamanda bu kombinden sıkılmış olmanız da olası bir durum olabilir. Farklı tarzlar ve farklı giyimler arıyorsanız günlük giyimde elbise tercihi de oldukça şık ve güzel olacaktır.
Düğün Mevsiminin Şık Abiyeleri

Düğün Mevsiminin Şık Abiyeleri

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte düğün sezonun da açılması bir oldu. Her dönem olduğu gibi bu dönemde düğünlerde şıklık yarışları bir hayli ön planda yer alıyor. Düğünlerin belirli bir teması olmaması bazen sizlere abiye seçiminde zorluk çıkarabilir. Ancak bu durumda düz ve sade bir abiye her zaman durumu kurtaracaktır. Hem şık hem de sade abartıdan uzak görünümünüzle herkes tarafından beğeni ile karşılanacaksınız.
Serinleten Elbiseler

Serinleten Elbiseler

Her mevsimin ayrı bir seveni vardır. Herkes kendini bir mevsime ait olarak görüp o mevsimin insanı olduğunu düşünür. Bu tamamen kişilerin o mevsime ait sevdikleri bir özellikten kaynaklanmaktadır. Ancak her mevsim insanları ortak bir noktada buluşturur. Kış aylarında herkes ısınmak isterken yaz aylarında da herkes serinlemek ister. Bu mevsimlerin kişiler üzerindeki ortak etkisini oluşturur. Aynı zamanda bu ortak etki elbiselere de yansıtılır. Elbiseler de her mevsime uygun olarak farklı özelliklerle tasarlanır.
2018'de Elbiseler Çiçek Açıyor

2018'de Elbiseler Çiçek Açıyor

Moda her sene belirli bir akıma ve tasarımcıların uyguladıkları detaylara göre değişiklik gösteriyor. Moda trendleri renklerden desenlere, şekillerden kesimlere kadar her alanda sözünü geçiyor. Renk modası konusunda geçen seneye bakıldığında daha dramatik renkler hakimken 2018 senesi daha canlı renklere ev sahipliği yapıyor. Her kıyafette uygulanan 2018'in moda renklerine bu sene çiçek desenleri de eşlik ediyor.