Koton

2504 ürün

ÜRÜNLERİ LİSTELE

Modern kadını hedef alan koleksiyonları ile her daim adından söz ettirmeyi başaran Koton’da birbirinden şık ve havalı günlük ve abiye elbise modelleri arasından dilediğin seçimi yapabilir ve gittiğin her yerde tüm dikkatli bakışları üzerine çekebilirsin. En trend elbise modelleri ile kadınların yoğun ilgisini gören Koton’da yılın en sevilen elbise modellerine oldukça uygun fiyatlar üzerinden sahip olabilirsin. 

Koton Günlük Elbise Modelleri

Koton günlük elbise modelleri bu sezon ağırlıklı olarak uzun kollu ve ince kumaşlardan üretilmeleri ile ön plana çıkıyor. Bel kısmında kemer detayı bulunan pek çok elbise modeli ile büyük beğeni toplayan Koton günlük elbise modelleri ayrıca diz altı ya da diz üstü gibi farklı boylarda üretilmeleri sayesinde sana geniş yelpazede bir seçim olanağı sunuyor. 

Vücudu sarmalayan ve penye kumaşlardan üretilen baskılı Koton günlük elbise modelleri, günün her anında tercih edebileceğin şık seçenekler olarak gösterilebilirken, akşamları dışarı çıkarken tercih edebileceğin kare desenli elbise modelleri ise yılın en çok ses getiren Koton marka günlük elbiseleri arasında kendine yer edinmeyi başarıyor. 

Koton Abiye Elbise Modelleri

Yalnızca günlük elbise modelleri ile değil, birbirinden zarif abiye elbise modelleri ile de ön plana çıkan Koton’da her türlü vücut tipine uygun şık abiye elbiselere ulaşmak kolaylıkla mümkün oluyor. Ağırlıklı olarak tül ya da dantel detaylı şekilde üretilen Koton abiye elbise modelleri tüm bunların yanı sıra fırfır detaylı çeşitleri ile de oldukça fazla beğeni topluyor. 

Yeni Koton Modelleri