Sefamerve

0 ürün

ÜRÜNLERİ LİSTELE

Türkiye'nin en sevilen tesettür giyim adreslerinden birisi olan Sefamerve, her bedene uygun rahat kalıpları ile uzun yıllardır pek çok muhafazakâr bayanın tercihidir. Birbirinden şık şal, eşarp, etek ve tunik modelleri ile ön plana çıkan sitede ayrıca son derece kaliteli kumaşlar ve birinci sınıf işçilik ile üretilen çok sayıda elbise modeline de yer verilmektedir. Buna göre sen de Sefamerve'nin elbiselerini beğeniyor ve en şık Sefamerve elbise modellerinin neler olduğunu öğrenmek istiyorsan senin için özel olarak derlediğimiz en sevilen Sefamerve elbise çeşitlerini gözden geçirebilirsin. 

Sefamerve Günlük Elbise

Sefamerve elbise modelleri arasında yer alan günlük elbiseler, özellikle jakarlı çeşitleri ile büyük beden olman durumunda en sevdiğin kıyafetlerinden birisi haline gelebilir. Bu tarz bir elbise seçiminde ayağına giyebileceğin alçak topuklu ve burnu kapalı bir ayakkabı ile muhteşem gözükebilir ve kıyafetini şık takı ya da yüzükler ile tamamlayabilirsin. Günlük elbise modelleri içerisinde en popülerlerinden birisi olan desenli elbiseler ise zarif bir fiziğe sahipsen seni adeta bir moda prensesi haline getirebilir. 

Sefamerve Şifon Elbise

Özel gün ve geceler için tercih edebileceğin şifon elbiseler, asil duruşları ile Sefamerve elbisemodelleri arasında sana tavsiye edebileceğimiz seçeneklerden başka bir tanesi. Özellikle büzgülü olan modelleri ince bir bele sahip olman durumunda gönül rahatlığı ile giyebilir ve çevreden her türlü övgüyü toplayabilirsin. Sefamerve'de satışa sunulan fırfır desenli şifon elbise modellerinin ise özellikle genç yaştaki bayanların üzerinde mükemmel durabileceğini söylemek mümkün. 

Sefamerve Dantel Elbise

Sefamerve elbise modellerinden bahsederken elbette ki dantel elbise çeşitlerine değinmeden de olmaz. Zira kusursuz dantel kaplamaları ile pek çok kadının tercih ettiği bu elbiseler, özellikle bel detaylı olan çeşitleriyle gönlünde taht kurmaya aday olabilir. Söz konusu elbise modellerinde baştan aşağı dantel kaplama ile tasarlanan modelleri tercih edebileceğin gibi yalnızca etek ya da kol kısımlarında dantel detayları bulunan modelleri de gündelik kullanım için rahatlıkla düşünebilirsin. Bu elbise modellerini ayrıca şık bir çanta ve eşarp ile bir araya getirebilir ve gece dışarı çıkarken de giyebilirsin.