Sezonun En Özel 10 Beyaz Mont Modeli

Kış mevsiminde beyaz giymeye dair alışılagelmiş tabular son yıllarda yerle bir oldu. Beyaz renk, kış sezonlarına uzun zamandır damgasını o kadar sağlam bir şekilde vuruyor ki, eski tabuların aksine “kışın rengi beyaz” algısı zihinlerde giderek güçlü bir yer edinmeye başladı.

Çizme ve botlarda beyaz renk hakimiyeti sonucu her dolapta en az bir çift yerini almış durumda. Bu sezon ise beyaz renk dış giyim parçalarını süslüyor. Her renk kıyafet tercihinizle uyan bu mucize renk, iddialı kişiliğinizi de gözler önüne seriyor. Soğuk ve kapalı havanın verdiği ruh haliyle koyu renklere bürünme eğiliminden çıkıp, gardırobunuzu beyaz montlarla canlandırmanızda fayda var.

Beyaz montlar her renk ayakkabı, bot ve çizmeyle de uyum sağlayacaktır. Eşofmanlarınızın üzerine de işe giderken elbisenizin üzerine de giyebileceğiniz şişme montların beyaz renginde kısa ve uzun birçok alternatif mevcut. Farklı renklerle birleştirilmiş desenli ve renk bloklu modeller de daha genç ve dinamik bir görünüm için tercih edilebilir. Beyaz bir montla her ortamda dikkat çekecek, tarzınızla fark yaratacaksınız. Yıllardır beyaz rengi kış aylarında giyme cesaretini göstermemiş olanların bile bu sezon beyaz montların cazibesine kapılmaması çok zor görünüyor.

Beyazın saflığı ve temizliğini üzerinizde taşırken sizi sıcacık tutacak en özel 10 modele göz atmadan geçmeyin.