Arama yapmak istediğiniz kelimeyi yazın ve klavyenizdeki ara butonuna basın.

ElbiseBul Hakkında

ElbiseBul, özenle seçilmiş markaların yer aldığı sadece kadınlara özel bir pazaryeridir. Süslü sloganların cömertçe kullanıldığı mecralara alternatif olarak tasarlanan ElbiseBul'da öncelikli hedefimiz, alışveriş tutkunu kadınları yüzbinlerce ürün ile yormadan, aradıkları ürüne en kısa süre içerisinde ulaştırmaktır. Daha önce yaşadığınız olumsuz alışveriş deneyimlerini size unutturmak için, koruyucu birkaç prensip belirledik.

ElbiseBul'un Koruyucu Prensipleri

 • Aynı ürün, farklı marka adı ile karşınıza defalarca çıkmaz.
 • Özel günlerde fiyat yükselten mağazalar/markalar yer almaz.
 • "Sponsor ürün, fırsat" adı altında, kalitesiz ürünler size sunulmaz. 

ElbiseBul Güvenlir mi?

ElbiseBul'da yer alan tüm markalar özenle seçilir ve seçim için en önemli kriter müşteri memnuniyetidir. İletişim bilgileri eksik, iptal/iade ve değişim koşulları açıkça belirtilmeyen hiçbir marka ElbiseBul'da yer alamaz.

ElbiseBul, sipariş ve ödeme esnasında gerekli güvenlik önlemlerinin yanında, sipariş sonrasında online müşteri desteği ile alışverişinizi sorunsuz tamamlamanıza yardımcı olur.

 • Online Güvenli Ödeme

  Ödemeleriniz güvenlik sertifikası ile şifrelenmiş bir şekilde alınır ve ödeme bilgileriniz kesinlikle sizin onayınız olmadan saklanmaz.

 • Sipariş Takip ve SMS ile Bilgilendirme

  Sipariş sonrası tüm adımlar size SMS ve E-mail yolu ile bildirilir.

 • Sipariş Sonrası 7/24 Online Müşteri Desteği

  Siparişiniz ile ilgili tüm konularda bizlere sipariş detayınızda bulunan "Destek Merkezi" adımından 7/24 ulaşabilirsiniz.

Müşterilerimizi Önemsiyoruz

ElbiseBul her türlü giyim ihtiyacınıza cevap verirken karşılaşabileceğiniz sorunlar ve iletmek istediğiniz soruları da cevaplamakta. Sitemizdeki iletişim formunu kullanarak, teknik yardım alabilir veya alışverişinizle ilgili her sorunu bizimle paylaşabilirsiniz.