Arama yapmak istediğiniz kelimeyi yazın ve klavyenizdeki ara butonuna basın.

Sipariş ve Ödeme

Beğendiğiniz ve sipariş vermek istediğiniz ürünü "Sepete Ekle" veya "Hemen Satın Al" butonlarını kullanarak sipariş sürecinizi başlatabilirsiniz. Daha sonra dilerseniz üye olarak dilerseniz ziyaretçi olarak teslimat ve fatura bilgilerini girdikten sonra "Güvenli Ödeme" ile ödemenizi yaparak siparişinizi verebilirsiniz.

ElbiseBul'da sipariş verebilmeniz için üye olma zorunluluğu bulunmamaktadır. Ancak siparişe ait tüm süreçlerden eksiksiz haberdar olmak ve siparişinize ait bilgilere daha sonra da ulaşmak için üyelik oluşturarak sipariş vermenizi öneririz.

ElbiseBul'da verdiğiniz siparişin size en kısa sürede ve eksiksiz teslim edilmesi için sipariş aşamasında doğru iletişim/adres bilgileri girdiğinizden emin olun. Siparişinizi verdikten sonra bilgilerinizde hata olduğunu düşünüyorsanız, bu durumu sipariş detayınızda yer alan "Sipariş Destek Merkezi" bölümünden bize iletebilirsiniz.

Siparişinize ait bilgilerde hata olduğunu düşüyorsanız bu durumu sipariş detayında yer alan "Sipariş Destek Merkezi" vasıtasıyla bize bildirmeniz durumunda ilgili değişiklikler hemen yapılır. 

ElbiseBul'da siparişinizi iptal etmek için sipariş detayınızda bulunan "Sipariş Destek Merkezi"'nden iptal talebi oluşturabilirsiniz. Siparişinize ait ürünler gönderilmemiş ise iptal işlemi hemen başlatılır ve ödemiş olduğunuz tutar kredi kartınıza hemen iade edilir. Ürün gönderimi yapılmış ise ödemiş olduğunuz tutar ürünlerin mağazaya iadesinden sonra kredi kartınıza iade edilir.

Siparişinize ait fatura/faturalar ilgili mağaza tarafından siparişin gönderilmesinin akabinde sisteme yüklenir ve sipariş detayınızda yer alır.