Arama yapmak istediğiniz kelimeyi yazın ve klavyenizdeki ara butonuna basın.

0

İptal, İade ve Değişim

ElbiseBul'da siparişinizi iptal etmek için sipariş detayınızda bulunan "Sipariş Destek Merkezi"'nden iptal talebi oluşturabilirsiniz. Siparişinize ait ürünler gönderilmemiş ise iptal işlemi hemen başlatılır ve ödemiş olduğunuz tutar kredi kartınıza hemen iade edilir. Ürün gönderimi yapılmış ise ödemiş olduğunuz tutar ürünlerin mağazaya iadesinden sonra kredi kartınıza iade edilir.

Müşterilerimizin memnuniyeti ve beklentileri bizim için önemlidir. Herhangi bir nedenle siparişinizden memnun kalmazsanız ürünlerinizi; orjinal ambalajında, kullanılmamış ve etiketleri çıkarılmamış olması koşuluyla teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.

Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, iç giyim ürünleri, hijyenik ürünler (cerrahi maske gibi), mayo ve bikiniler iadesi sağlık ve hijyen nedeniyle uygun olmayan ve cayma hakkının kullanılamadığı ürün tipleridir. Bu ürünleri ancak;

  • Ambalajları ve ürün koruma bantları açılmamış,
  • Denenmemiş,
  • Kullanılmamış ve
  • Hijyenik yapısı bozulmamış

ise aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Bu şartları sağlamayan ve iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünlerde cayma hakkı kullanılamaz. Bu kapsamda olduğu tespit edilen iadeleriniz kabul edilmeyecektir.

İade sürecinizi, hesabınıza giriş yaptıktan sonra "Siparişlerim" alanından ilgili siparişe ulaşarak "Sipariş Destek Merkezi" bölümünden gerçekleştirebilirsiniz.

İade gönderiniz, bize ulaştığında ve onay süreci tamamlandığında sizi bilgilendirecek ve ücret iadesi işlemlerinize hemen başlayacağız. Bankanızın ödeme işlem süreçlerine bağlı olarak iadenizin hesabınıza yansıması 3-14 gün sürebilir.

Ürün değişimi yapabilmeniz için öncelikle iade prosedürünü izleyerek mevcut siparişinizi iptal edebilir ve sonrasında yeni sipariş oluşturabilirsiniz.

İptal edilen siparişiniz henüz kargolanmadıysa, kargo ücreti dahil olmak üzere ödenen tutarın tamamı iade edilir.

ElbiseBul PWA
Uygulamada Aç

Elbisebul, gereksiz bildirimler ile sizi rahatsız etmeden alışveriş sürecinizi kolaylaştırır.

ElbiseBul, size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezleri kullanır.