Koton Abiye Elbise

332 ürün

Abiye Elbise modasını yakından takip eden kadınların tercih ettiği markalardan Koton, sezon tasarımlarında parti, askılı, yırtmaçlı, desenli, dantel, tek omuzlu ve transparan detaylı modeller ön plana çıkıyor. Ayrıca tasarımlarda genel olarak mini, midi, uzun ve asimetrik boydaki modeller dikkat çekiyor. Beğendiğiniz Koton abiye elbise modelini ElbiseBul'da kolayca bulabilir ve 35.99 TL'den başlayan fiyatlarla hemen sipariş verebilirsiniz.

Kapıda Ödeme
Askılı Kruvaze Pullu Mini Gül Asimetrik Abiye Elbise
%21
Kapıda Ödeme
Leopar Desenli Volanlı Siyah Uzun Abiye Elbise
%49
Kapıda Ödeme
V Yaka Sim Detaylı Tül Detaylı Gümüş Rengi Uzun Abiye Elbise
%21
Kapıda Ödeme
Askılı Pullu Yırtmaçlı Gül Uzun Abiye Elbise
%51
Kapıda Ödeme
Fırfır Detaylı Dore Uzun Abiye Elbise
%41
Kapıda Ödeme
Payetli Mini Gümüş Rengi Abiye Elbise
%51
Kapıda Ödeme
Yaka Detaylı Kırmızı Midi Asimetrik Abiye Elbise
%31
Kapıda Ödeme
Yarım Kollu Çiçek Desenli Uzun Şeftali Abiye Elbise
%41
Kapıda Ödeme
Askılı Fırfırlı Payetli Mini Gül Abiye Elbise
%51
Kapıda Ödeme
V Yaka Payetli Mini Abiye Elbise
%41

Koton

101,99 TL169,99TL
Kapıda Ödeme
Askılı Bej Uzun Abiye Elbise
%41

Koton

119,99 TL199,99TL
Kapıda Ödeme
Pencere Detaylı Halter Yaka Midi Ten Abiye Elbise
%51
Kapıda Ödeme
V Yaka Drapeli Payetli Ekru Mini Abiye Elbise
%51
Kapıda Ödeme
V Yaka Parlak Gümüş Rengi Mini Abiye Elbise
Kapıda Ödeme
Sırt Dekolteli İnce Askılı Tül Mini Siyah Abiye Elbise
%41
Kapıda Ödeme
V Yaka Sim Detaylı Midi Yeşil Mini Abiye Elbise
%51
Kapıda Ödeme
Asimetrik Uzun Kollu Parlak Altın Rengi Midi Abiye Elbise
%41
Kapıda Ödeme
Tek Omuzlu Payetli Mini Siyah Abiye Elbise
%51
Kapıda Ödeme
Sırt Dekolteli Kemer Detaylı V Yakalı Parlak Gül Mini Abiye Elbise
%51
Kapıda Ödeme
Puantiyeli Mini Altın Rengi Abiye Elbise
%51
Kapıda Ödeme
Askılı Parlak Safran Midi Abiye Elbise
%51
Kapıda Ödeme
Volan Detaylı V Yaka Yırtmaçlı Siyah Uzun Abiye Elbise
%41
Kapıda Ödeme
Pullu Halter Yaka Slim Fit Midi Gümüş Rengi Abiye Elbise
%51
Kapıda Ödeme
Sim Detaylı Terracotta Uzun Abiye Elbise
%41
Kapıda Ödeme
Dantel Detaylı Mini Siyah Abiye Elbise
%31
Kapıda Ödeme
Dilek Hanif Uzun Siyah Abiye Elbise
%31

Koton

209,99 TL299,99TL
Kapıda Ödeme
Kolları Ve Yakası Fırfır Detaylı Gül Midi Abiye Elbise
%51
Kapıda Ödeme
Tek Omuzlu Fırfır Detaylı Ten Mini Abiye Elbise
%51
Kapıda Ödeme
İnce Askılı Volan Detaylı Kırmızı Midi Abiye Elbise
%31
Kapıda Ödeme
Simli V Yaka Uzun Kollu Uzun Yeşil Abiye Elbise
%41
Kapıda Ödeme
Bisiklet Yaka Büzgülü Tül Detaylı Uzun Kahve Abiye Elbise
%51
Kapıda Ödeme
Askılı Desenli Mavi Midi Abiye Elbise
%51
Kapıda Ödeme
Sim Detaylı Yeşil Uzun Abiye Elbise
%51

Koton

84,99 TL169,99TL
Kapıda Ödeme
Fırfır Detaylı Altın Rengi Mini Abiye Elbise
%12
Kapıda Ödeme
Tül Detaylı Şarap Midi Abiye Elbise
%51
Kapıda Ödeme
Pul Detaylı Gümüş Rengi Uzun Abiye Elbise
%41
Kapıda Ödeme
Askılı Leopar Detaylı Gümüş Rengi Mini Abiye Elbise
%61
Kapıda Ödeme
Askılı Saks Mavi Mini Abiye Elbise
%51

Koton

64,99 TL129,99TL
Kapıda Ödeme
Fırfır Detaylı Altın Rengi Mini Abiye Elbise
%31
Kapıda Ödeme
Fırfır Detaylı Leopar Desenli Mini Abiye Elbise
%51
Kapıda Ödeme
Baskılı Karma Mini Abiye Elbise
%41

Koton

59,99 TL99,99TL
Kapıda Ödeme
Straplez Leopar Detaylı Altın Rengi Midi Abiye Elbise
%51
Kapıda Ödeme
Pul Detaylı Siyah Mini Abiye Elbise
%51

Koton

84,99 TL169,99TL
Kapıda Ödeme
Desenli Bej Uzun Abiye Elbise
%41

Koton

113,99 TL189,99TL
Kapıda Ödeme
Siyah Gümüş Uzun Abiye Elbise
%51

Koton

149,99 TL299,99TL
Kapıda Ödeme
Fırfır Detaylı Gül Uzun Abiye Elbise
%41
Kapıda Ödeme
Pul Detaylı Ten Mini Abiye Elbise
%51

Koton

84,99 TL169,99TL
Kapıda Ödeme
Fırfır Detaylı Safran Uzun Abiye Elbise
%31
Kapıda Ödeme
Askılı Yırtmaç Detaylı Bej Midi Abiye Elbise
%51
Kapıda Ödeme
Siyah Askılı Sim Detaylı Uzun Elbise
%41
Kapıda Ödeme
Boncuk Detaylı Siyah Mini Abiye Elbise
%51
Kapıda Ödeme
Siyah Uzun Abiye Elbise
%41

Koton

107,99 TL179,99TL
Kapıda Ödeme
Askılı Altın Rengi Midi Abiye Elbise
%41
Kapıda Ödeme
Gül Uzun Abiye Elbise
%41

Koton

107,99 TL179,99TL
Kapıda Ödeme
Tül Detaylı Siyah Mini Abiye Elbise
%51

Koton

84,99 TL169,99TL

Gösterilecek daha fazla ürün bulunamadı.

Koton Abiye Elbise Seçerken Omuzlara Dikkat

Bu yılın en trend elbise seçeneklerine ev sahipliği yapan Koton, yine tahtını koruyor ve omuz detayları ile dikkat çeken elbise modellerini ön plana çıkarıyor. Yaz dönemine damgasını vuracağı her haliyle belli olan omuz detaylı elbiseler, kış defilelerinde yaz modası hakkında bilgi edinmek isteyenlere ilk sinyallerini vermişti. Hem günlük elbiselerde, hem de abiye elbiselerde tercih edilen omuz detayları, birbirinden farklı ve her omuza yakışacak nitelikte.

Tek omuz detaylı elbiseler, mini ya da uzun oluşu fark etmeksizin tüm dikkati omuzlara yöneltiyor ve omuzları vurguluyor. Fakat tek omuz detaylı elbiseler, maalesef balık etli kadınların tercih edebilecekleri elbiseler değil. Köprücük kemikleri çıkık olan kadınların gönül rahatlığı ile tercih edebilecekleri bu modeller, özellikle omuzda dövmeler varsa mükemmel duruyor. Farklı renk seçenekleri arasında, bu yıl abiye elbise kategorisinde öne çıkan rengin kırmızı olduğunu söylemek çok doğru olacak. Fakat pullu siyah elbiselerin de öne çıktığını belirtmekte fayda var.

Omuzları düşük model elbiselerin de, bu yıla damgasını vurduğunu söylemekte fayda olduğunu görüyoruz. Özellikle mor ve lacivert renkli olanları, bu yıl çok ilgi görüyor. Gece hayatında sade olmayı tercih edenlerin seçebilecekleri bu modeller, abiye kategorisine damgasını vuran modeller. Kişi kendine en çok yakışan rengi de seçebilir ancak, mor ve laciverti değerlendirmesinde fayda var.

Bir omzu uzun, bir omzu ince askılı elbise modelleri, yine omuzlarını ortaya çıkarmak isteyen kadınların tercih edebilecekleri modeller arasında yer alıyor. Aslında bu tarz elbiselerin, omuzlar kadar göğüsleri de ön plana çıkardığı bir gerçek. Kollarından şikayet duymayan kadınların tercih edebilecekleri bu elbiseler, özellikle sim detaylı elbiseler ile tercih ediliyor. Bu kategorinin renginin lacivert ve leopar olduğunu söylemek mümkün. Bacaklarından memnun olmayan kadınlar, leopar uzun elbiseleri tercih ettiklerinde, hem kusurlarını kapatacak, hem de ön planda olacaklar. Bu tarz elbiselerin alt kısmını doğru seçmek çok önemli. Çünkü vurgunun omza verilmesi için bacaklar kapatılmalı, vurguyu göğüste tutmak için ise, bacaklar açılmalı.

Koton Abiye Elbise Modelleri İçerisinde Fırfır Detay Ön Planda

Koton abiye elbise modelleri içerisinde, bu yılın en çok tercih edilen elbiseleri arasında fırfır detaylı elbiselerin yer aldığını belirtmekte fayda var. Geçen yılın ilkbahar ve yaz aylarında çok tercih edilmiş olan fırfır detay, bu yıla da damgasını vuracak gibi görünüyor. Özellikle derin bacak dekolteli yırtmaçlar ile birleştirilen fırfır detayları, hem büyük ilgi görüyor, hem de gecelere damgasını vuruyor.

Fırfır detay kategorisinde yer alan abiyeler içerisinde, en çok tercih edilen renklerin silver ve gold olduğu görülüyor. Altın ve gümüş, bu yılın renkleri içerisinde en çok tercih edilenler arasında yer alıyor. Birbirinden farklı modellerin bulunduğu fırfır detaylı elbiseler, ufak bir göbüşü olan, ancak bacakları ince olan kadınların tam tercih edebilecekleri modeller. Elbisenin vurgusu bacakta olduğundan, göbüşün neden olduğu potluk ortadan kalkıyor ve giyen kadın hem daha zayıf, hem de daha şık görünüyor.

Derin Göğüs Dekolteleri Ön Planda

Koton abiye elbiselerde, derin göğüs dekoltelerinin ön planda olduğunu söylemekte fayda var. Göğüs dekoltesi sevenler ve elbisede V yaka kullanarak göğüslerini ön plana çıkarmak isteyen kadınlar, bu yıl ilgi gören bu elbise modelini tercih edebilirler. Bacaklarından ve kalçalarından şikayetçi olan kadınların, üzerine yapışmayan uzun elbiselerden tercih edip, göğüs dekolteleri ile geceye damga vurmaları kaçınılmaz.

Renk olarak daha çok siyahın ön planda tutulduğu bu tarz elbiseler, lacivert ve gümüş renkler ile de karşımıza çıkıyor. Bacak dekolteleri ile birleştirilmiş olanları, uzun kollu olup kış aylarında kullanılabilecek olanları ile çok fazla çeşide imza atan göğüs dekolteleri, bu yılın en trend elbiseleri. Derin göğüs dekolteli elbiseler tercih ettiğinizde, hem tüm kusurlarınızın kapanacak, hem şıklığınız ile ön plana çıkacak, hem de geceye damganızı vuracaksınız.

Bacak Dekolteleri Sahip Oldukları Yeri Koruyor

Koton abiye elbise modelleri arasında, farklı tasarımları ile yine bacak dekoltelerinin olduğunu söylemek yanlış olmayacak. Birbirinden farklı bacak dekolteleri, bazen derin göğüs dekolteleri ile birleştirilmiş, bazen ise ince askılı elbiseler ile omuzları da ön plana çıkarmış. Fakat görülüyor ki, çıktığı ilk günden beri, en çok tercih edilen elbiseler arasında yer alıyorlar.

Bacak dekolteli elbiseler, bu yıl en çok gümüş ve altın renkli elbiseler ile kullanılıyor. Gümüş ve altın ile birleştirilmiş bacak dekolteleri, kişiyi gecenin en iddialı kadını haline getiriyor. Özellikle fırfır detayları ile birleştirilmiş pudra renkli elbiseler, yine bu kategoride çok fazla ilgi gören elbiseler arasında yer alıyor.

Koton Abiye Elbise Modellerinde Bu Yılın Renkleri

Koton abiye elbise modelleri arasında, bu yılın en çok tercih edilen ve gecelere damgasını vuran renklerinin gümüş ve altın olduğunu söylemek çok doğru.

Kırmızı rengin etkisini yitirmediğinden, lacivertin pul ve sim detayları ile yine ön planda olduğundan, bir kadının kusursuz görüntüye sahip olmasına yardımcı olan siyah rengin hala ilgi gördüğünden bahsetmek yanlış olmayacak. Bunun yanı sıra, cıvıl cıvıl renkli renkli giyinmek isteyen kadınlar, mor ve lacivert renk seçeneklerini tercih ederek o geceye damgalarını vurma şansına sahip olabilirler. Herkesin koyu renk tercihi yaptığı bir yerde, şüphesiz en çok ilgi görecek olan kadınların, tercihlerini renkli kategorilerden yapan kadınlar oldukları görülecek.

Yaz sezonunda, desenli elbiselerin raflara kaldırıldığı görülecek. Bu yılın defileleri arasında, desenli elbiselere çok az rastlayacağız. Fakat simli elbiselerin ön plana çıktığı ve geceyi ışıl ışıl ederek, giyeni partlattığı da ortada. Sırt detayları hala popüler bir seçim olsa da, trend olmak isteyen kadınların tercihlerini daha çok bacak ve göğüs dekoltelerine odaklamaları daha doğru olacak gibi duruyor.

Koton Mezuniyet Elbiseleri

Koton abiye elbiseler sizleri mezuniyette de yalnız bırakmıyor. Her yaşa ve her fiziğe göre resmi, cıvıl cıvıl, renkli, düz ve her beden ve kalıba göre sizlere çok geniş bir yelpaze sunuyor. Mezuniyet döneminin yaz ve bahar sonlarına denk gelmesi nedeniyle uçuş uçuş abiye elbiseler tasarlayan koton, her zevke ve her yaşa hitap edecek ürünler hazırlıyor.

Uygun Fiyatlı Koton Abiye Elbiseler

Bütçeniz için en uygun abiye elbiselere, birbirinden güzel renk ve seçeneklerle koton abiye elbiselere ElbiseBul’dan kolayca ulaşabilirsiniz. Her kesime ve her yaş aralığına hitap edecek olan seçenekleri ile ElbiseBul üzerinden markanın tüm ürünlerine kolayca ulaşabilir ve kapıda ödeme seçeneği, taksitli satın alma gibi avantajlardan faydalanabilirsiniz.

Koton Abiyelerin Tamamını Nerede Bulabilirim?

Koton abiye elbiseler “Elbisebul” ile bir tık uzağınıza geliyor. Fiyatı, beden, marka, etek boyu, stil gibi istediğiniz filtreleri seçerek sizin için en müsait elbiseyi bulmak artık oldukça kolay. Sadece bununla da sınırlı kalmayıp indirimdeki mağazaları da ayrı ayrı olarak seçenekleri size en güzel filtrelerle sunuyor. Size ancak beğendiğiniz modele tıklayıp süratle satın almak kalıyor.

Koton Abiyeni ElbiseBul ile Kolayca Bul

Kadınların kolaylıkla aradıkları abiye elbiseyi bulabilmesi için hizmet veren elbisebul.com sizlere tüm koton abiye elbiselere erişebilme rahatlığı verir. İstediğiniz elbisenin modeline, bedenine ve rengine karar vermeniz yeterli olacaktır. Kapıda teslimat, taksit ve birçok avantajıyla sizi hiçbir davette yalnız bırakmayacak kurtarıcı siteniz ElbiseBul, 7/24 sizlere hizmet vermektedir.