Büzgülü Crop Trendi

Büzgülü cop trendi 2023 yılında da hanımların en iyi tercihleri arasındaki yerini almış durumda. Özellikle de bahar aylarının gelmiş olmasıyla birlikte, crop modellerini artık daha sık görmeye başladık. Havaların gün geçtikçe ısınması, crop modellerin de tercih edilirliğini arttırmakta ve moda dünyasında yükselişe giren crop modelleri, kendi içerisinde birçok farklı seçeneğe ayrılmış durumdadır. Bunlardan en bilineni ise büzgülü crop modelidir diyebiliriz.

Siyah Ön Büzgü Detay Uzun Kol Sandy Kumaş Bluz
3
SML
Hızlı Kargo
Ham Ekru Kol Bileği Büzgülü Dantel Bluz
2
SML
Kargo Bedava
Hızlı Kargo
Beyaz Ön Büzgülü Bluz
4
SML
Beyaz Ön Büzgülü Askılı Atlet
SM
Hızlı Kargo
Kazayağı Desenli Büzgülü Crop Bluz
Tükeniyor
3
S
Hızlı Kargo
Fıstık Gipeli Bağcıklı Kısa Kol Bluz
Tükeniyor
2
S
Hızlı Kargo

Son zamanların en çok tercih edilen seçenekleri arasında olan büzgülü crop trendi, omuz detaylarının ön plana çıkması ile daha da renkleniyor. Bu tarzı, bir sokak stili olarak tercih edebilirsiniz. Elbette ki büzgülü crop modelinize güzel bir kombin yaparak onu daha da renklendirmek tamamen sizin elinizdedir. Mesela önü düğmeli ve dantel yakalı tasarım, bu alanda kadınlar tarafından ivedilikle tercih ediliyor. Böylece geleneksel stillere de son derece uyumlu olan bir kombin elde etmiş oluyorsunuz. Büzgülü crop modelinizi kombinlerken alt kısma ise güzel bir kot pantolon seçimi yaparak, adeta son noktayı koyabilirsiniz. Bunun yanı sıra etek tayt ve şortlarınız da yine büzgülü crop modelinin altında çok şık duracaktır. Sizlere adeta renk katacak olan bu stil, içerisinde bulunduğunuz havanın durumuna göre de sizin isteğiniz doğrultusunda şekillenebilir. Hafiften soğuk ve kapalı havalarda, bu kombininize bir ceket eklemesi yapabilirsiniz. Yine bu durumda alt kombin ise pantolon ile tamamlanır. Açık ve sıcak havalarda ise büzgülü crop modeliniz üzerinizde tek ve onun da altında harika bir etek modeli tercih edilebilir. Oluşturduğunuz genel kombinin ekstra süslemeleri ise çanta ve şapka modellerinizle olabilir.

Büzgülü crop trendinin yükselişi ile birlikte, kadınlar kendileri için çok daha şık kombinler oluşturabilmektedir. Ayrıca bu güzel giysilerin üzerinizde bir özgüven oluşturacağını da belirtmek isteriz. Yani iyi bir crop modeli, kadınlar için sadece kıyafet olmanın çok daha ötesindedir. Mesela bu kıyafetler özel günlerde tercih edildiğinde, o günün anlam ve önemini adeta kendi tarzında barındırır. Mesela bir randevuda giyilen crop model kombinlemesi, adeta kadının duygularını üzerinde saklar ve karşı tarafın enerjisini dahi kontrol edebilir. Bu yüzden, siz de bir kadın olarak seçeceğiniz harika crop modeli ile kendi tarzınıza önemli dokunuşlar yapabilirsiniz.

Tüm büzgülü crop modellerini incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.