Serinleten Elbiseler

Her mevsimin ayrı bir seveni vardır. Herkes kendini bir mevsime ait olarak görüp o mevsimin insanı olduğunu düşünür. Bu tamamen kişilerin o mevsime ait sevdikleri bir özellikten kaynaklanmaktadır. Ancak her mevsim insanları ortak bir noktada buluşturur. Kış aylarında herkes ısınmak isterken yaz aylarında da herkes serinlemek ister. Bu mevsimlerin kişiler üzerindeki ortak etkisini oluşturur. Aynı zamanda bu ortak etki elbiselere de yansıtılır. Elbiseler de her mevsime uygun olarak farklı özelliklerle tasarlanır.

Bebe Mavi Carmen Yaka Şifon Midi Elbise
664,91TL699,90TL

Ada Style

(8)
Askılı Siyah Mini Elbise
1.276,80TL1.344,00TL

Kikiriki

Siyah Volanlı Mini Elbise
359,90TL

ALİS DRESS

Müslin Uzun Elbise
1.738,84TL

TEORJINS

Zümrüt Carmen Yaka Şifon Midi Elbise
664,91TL699,90TL

Ada Style

(1)
Yeşil Çiçel Baskılı Kemerli Midi Elbise
3.384,06TL3.981,25TL

Moda İlgi

Beyaz Serenay Midi Elbise
1.158,84TL

TEORJINS

Yazlık elbiseler daha çok penye tarzında üretilirken aynı zamanda yazın sıcağından korunmasına da dikkat edilir. Kumaş yapıları diğer mevsimlerde üretilen kumaşlardan farklı olarak üretilir. Daha ince, tene yapışmayan kumaşlarıyla yaz aylarında sizleri sıcaktan boğmadan bir gün geçirmenizi sağlar.

Günlük Yazlık Elbiseler

Bu modeller günlük hayatta her yerde kullanılabilir. Özellikle rahat kesimleriyle dikkat çeken bu elbiseler, sokak modasına yakınlığıyla da oldukça rahat bir gün geçirmenizi sağlar. Günlük elbiseler de tarzınıza uygun olarak geniş kesim ya da dar kesim tercih edebilirsiniz. Ancak sıcaklardan şikayet etmemek adına yaz aylarında daha geniş kesim elbiselerin tercih edilmesi daha doğru olacaktır. Elbiselerinizi uzun kolyeler, abartısız küçük küpeler ile tamamlayabilirsiniz. Aynı zamanda günlük yazlık elbiselerde babet gibi düz ayakkabıların tercihi size şık ve günlük bir görüntü katacaktır. Eğer spor ayakkabı tercih edecekseniz, yazlık elbisenizi daha spor bir modele yakın seçmelisiniz.

Plaj Elbiseleri

Deniz, kum ve güneş yaz mevsiminin ilk akla gelen üçlüsü olarak yıllardır hafızalara kazınmıştır. Bu üçlü her zaman düşünülerek plaj modası da hiçbir zaman unutulmadan devam etmektedir. Plaj modasında genellikle bol kesim ince elbiseler dikkat çekerken aynı zamanda şıklığınız da ön planda tutulur. Düz renkte bikinizleriniz, mayolarınız üzerine giyebileceğiniz elbiselerde mevcuttur. Düz renklerin aksine desenli yazlık plaj elbiseleri de oldukça dikkat çeken detaylardır. Uzun ve kısa olarak üretilen bu modeller denizden çıkıp otele ya da yazlığınıza giderken size kolaylık sağlayacaktır.