Sezonun En Cesur 20 Bot Modeli

Botların sadece soğuk havalara özgü parçalar olmaktan yavaş yavaş çıktığını; mevsimlik bot kavramının da moda dünyasında sağlam bir yer edinmeye başladığını görüyoruz. Artık tiril tiril yazlık elbiselerin altında bot gördüğümüzde yadırgamıyor, kendi dolabımızdaki parçalarla kafamıza kendi kombinlerimi yapmaya başlıyoruz. Ve artık havalar da soğumaya başladı. Sonbahar ve kış aylarında şıklığın en önemli tamamlayıcısı olarak botlar devreye giriyor.

Cesaretini ve ruhunun renklerini botlarına yansıtmak isteyenler, bu sene de sezonun en farklı, en iddialı modellerini bekledi. Dolabındaki standart bot ihtiyaçlarını tamamladıysanız, fark yaratacak model arayışına girdi. Yeni sezon, bu arayışta olanlara geniş bir seçenek yelpazesi sunuyor. Cüzdan gibi beklenmedik aksesuarlarla şaşırtan, parlak neon renklerle dikkat çeken, bilek bantlarıyla merak uyandıran, cazibeli desenlerle bakışları üzerinde toplayan birçok detay ve her tarza uygun iddialı modeller mevcut. File kullanımlı modeller, dar kesim elbiselerinizin cazibesini tamamlayacak. Eşofmanların altına giyeceğiniz dinamik yazı şeritli modellerle de enerjinizi herkese gösterebilirsiniz. Neon topuklara bayılacak; hem eşofmanlarınız hem de taytlarınızla giymeye doyamayacaksınız. Tutkunun rengi kırmızı ise hala popüler ve bu sene daha da parlak.

Klasik ya da sportif... Genel giyim tarzınız ne olursa olsun; farkınızı gösterebileceğiniz modeller her kategoride mevcut. Bu sezon cesur tasarımlarda sınır yok. Sizin için seçtiğimiz en özel modellere göz atarken, mutlaka içlerinden birine aşık olacaksınız. İyi alışverişler!