Arama yapmak istediğiniz kelimeyi yazın ve klavyenizdeki ara butonuna basın.

0

Lacivert Tesettür Takım

Lacivert renk tesettür takımlar, son yılların en popüler seçenekleri arasında yer almaktadır. Lacivert rengin şık ve zarif görünümü, tesettür takımlarda da tercih edilmesine neden olmaktadır. Lacivert tesettür takımlar, hem günlük hayatta hem de özel davetlerde giyilebilecek tarzda tasarımları ile dikkat çekmektedir.

4 ürün
Ücretsiz Kargo
Hızlı Kargo

Moda Rosa

675,00 TL1.350,00TL
Ücretsiz Kargo
Hızlı Kargo

Moda Rosa

990,00 TL1.500,00TL
Ücretsiz Kargo
Hızlı Kargo

Gösterilecek daha fazla ürün bulunamadı.

Lacivert tesettür takımlarında genellikle düz ve sade tasarımlar tercih edilir. Fakat son yıllarda, desenli ve çiçekli modeller de oldukça revaçta. Tesettür takımlarında genellikle ceket, pantolon ve etek gibi parçalar kullanılmaktadır. Lacivert tesettür takımlarda da bu parçalar kullanılırken, bazen üç parçalı takımlar da tercih edilmektedir.

Lacivert tesettür takımlar, genellikle kumaş kalitesi ve işçilik açısından da kaliteli seçenekler arasındadır. Keten, pamuklu, saten gibi kumaşlar kullanılarak tasarlanmaktadır. Bu nedenle, fiyatları da biraz daha yüksek olabilmektedir. Ancak, düzenli olarak yapılan indirimler sayesinde, uygun fiyatlı lacivert tesettür takımlar da bulmak mümkündür.

Lacivert tesettür takımlar, özellikle kış aylarında sıkça tercih edilir. Fakat ilkbahar ve yaz aylarında da, ince kumaşlardan tasarlanan modelleri ile rahatlıkla giyilebilirler. Lacivert renk, her mevsim kullanılabilen bir renk olduğundan, tesettür takımlarında da oldukça kullanışlıdır.

Lacivert tesettür takımlar, şık ve zarif görünümü ile hem günlük hayatta hem de özel davetlerde kullanılabilecek seçeneklerdir. İyi bir işçilik ve kaliteli kumaş kullanılarak tasarlanan modelleri, indirim dönemlerinde uygun fiyatlarla satın almak mümkündür.

ElbiseBul PWA
Uygulamada Aç

Elbisebul, gereksiz bildirimler ile sizi rahatsız etmeden alışveriş sürecinizi kolaylaştırır.

ElbiseBul, size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezleri kullanır.