Abiyede Renk Arayanlara Özel 20 Elbise

Her kadın özel günlerde şık görünmek ister. Çok sık davetlere katılmanızı gerektiren bir sosyal hayatınız olmasa bile dolabınızda mutlaka birkaç tane abiye elbise bulundurmalısınız. İçinde kendinizi iyi ve güzel hissettiğiniz bu elbiseler zamanı geldiğinde sizi elbise arayışı stresinden kurtaracaktır. Aniden gelen davetiyelere hazır olduğunuzdan emin olun.

Davetin niteliğine göre uzun, kısa, balık etek, kloş etek tercihinizi; omuz yapınıza göre üst beden kesimi seçiminizi yapabilirsiniz. Mevsime göre uzun kollu modellerde de karar kılabilirsiniz. Ancak bu sene de abiyede hava sıcaklığı belirleyici bir faktör değil. Birbirinden şık askılı modelleri, şık paltolarla kombinleyebilirsiniz.

Abiyede siyah asaleti her zaman güvenli bir seçim olsa da, bazen şıklık iddiasını bir adım öteye taşımak gerekir. İşte bu durumda göz alıcı, farklı renkler imdadınıza yetişiyor. Rengarenk kadife ve saten kumaşlar sonbaharın gözdesi. Bordo yine asalete cazibe katmaya devam ediyor. Saks mavisi ve sarıların da yoğunlukla yer aldığı koleksiyonlardan ten renginize yakışanı seçebilir; salondaki tüm bakışları üzerinizde toplayabilirsiniz.

Davetlerde sadece abiye modeli ile değil, rengiyle de göz kamaştırmak isteyenlere özel 20 elbise trendini kaçırmayın!