Göz Alıcı 20 Yırtmaçlı Abiye Elbise

Kadınsılığı en iyi yansıtan detayların başında yırtmaç geliyor. Kokteyllerden, düğünlere her davette çarpıcı görünmek için yırtmaç tercih etmek moda otoritelerince tavsiye ediliyor. Yırtmaçlar bu sene de trendler arasında yerini aldı.

Göğüs dekoltesi vermeyi tercih etmediğiniz durumlarda yırtmaçlı modelleri tercih edebilirsiniz. Ancak bacaklarınızda dekolte tercih ediyorsanız, aynı anda sırt ve göğüs dekoltesinde dikkatli olmalısınız. Derin yırtmaçlı modellerde diğer dekoltelerde aşırıya kaçmamakta fayda var. Bakışları üzerine toplayacak yırtmacınız, bacaklarınızın ön planda olmasını sağlayacaktır, diğer kısımlarda iddialı davranıp dikkati dağıtmamakta fayda var. Doğru yırtmaç kullanımı ile en sadece abiyeyle bile çarpıcı bir görünüm elde edebilirsiniz.

Balık etekli modellerde yırtmaçlar rahatça hareket etmenizi sağlayacak; yürüyüşünüzün bozulmasına engel olacaktır. Geniş etek kesimlerinde ise yırtmaç belli belirsiz olacağından derin olmasına özen göstermek; gereken kadınsı görünümü yaratmak için önemli olacaktır. Mini abiyelerde yırtmaç derinliği iyi ayarlanmalıdır. Aşırı derin yırtmaçlar cesaret istediği gibi, ruhunuza uygun olmadığı takdirde hoş bir görünüm yaratmayacaktır. Elbette bu iddialı tercihi yapmak, içinizdeki feminenliği yansıtıyorsa, kesinlikle doğru tercih olacaktır.

İlk organizasyon davetinde giymeyi sabırsızlıkla bekleyecek en özel yırtmaçlı abiye modellerini sizin için bir araya topladık, size sadece içlerinden birini seçmesi kaldı.